Honzův bowlweb.ova
Pořádání turnajů
Honzův bowlingový web
Vážení příznivci bowlingového zápolení. Děkuji všem za účast, skvělé výsledky i bezvadnou posváteční atmosféru. Honza Jelínek
Výsledky Svátečního turnaje.
Dne 15.2.2022 se konal první ze serie turnajů Vaška Malurka.
Výsledky jsou níže. Poměrně silně obsazený turnaj byl zakončen ještě superfinálem, které bylo vyhodnoceno zvlášť. Věřím, že se vám turnaj líbil a na další se opět přihlásíte.
Z Ostravy 15.2.2022 Honza Jelínek
Dne 26.3.2022 se konal druhý ze serie turnajů Vaška Malurka. Další turnaje budou každý měsíc. Termíny budou oznámeny v kalendáři, který bude na úvodní straně. Dále se bude hrát serie 4 devítkových turnajů. Tyto budou prezentovány na obsazovačkách.
Kliknutím na obrázek výsledků se zvětší na čitelnou podobu.
Z Ostravy 26.3.2022 Honza Jelínek
Turnaje Vaška Malurka.
V pořadí třetí turnaj produkovaný společnými silami se bojovalo ze všech sil. Nakonec ovládla čelní místa rodina Nováků. Krásným výsledkém překvapila Ivana Nováková, která po první hře na fovorita rozhodně nevypadala. V superfinále zahrál Radek Novák hned nejvyšší nához a v druhé hře jen kontroloval soupeře. Ti svými nedohozy v posledních frejmech nedosáhli na jeho výsledek. Zajímavostí z oblasti cen jsou dvá pytlíky brambor, které obdržel Richard Šimek za dvě 4 místa. Holt bramborová cena. V kalendáři na titulní straně jsou termíny dalších turnajů. Turnaje budou i na obsazovačkách. Z Ostravy 23.4.2022 Honza Jelínek
Zde jsou jednorázové turnaje pořádané různými organizátory, sváteční apod. Výsledky zde s jejich svolením a doporučením publikuji.
Na Svatého Václava 28.9.2022 se odehrál turnaj na herně ve SKY bowlig Poruba. Výsledky zde
Sváteční turnaj 27.12.2022.
Sváteční turnaj v Jadranu 27.12.2022 se uskutečnil zase po roce ve stejném termínu. Obsazovačka se velmi rychle naplnila a konkurence byla velmi silná. Nakonec se do skutečných bojů zapojili i hráči co v obsazovačce nebyli. První runda se časově přesně shodla s plánem, ale druhá runda se trošku přetáhla. Díky nápadu Jiřího Klusáčka jsme přetáhli jen o deset minut na jednom páru drah. 5 dráha taky dohrávala trošku později. Ve výsledcích se mi zreplikovala poslední hra a tak průměry vypadaly velmi vysoké. Po opravě chyby se rozdaly ceny pro vítěze i ceny losované. Kotrolou jsem zjistil ještě drobné změny, takže bude i více odměněných. Všechny nevyzvednuté ceny budou od 8. ledna uloženy u bowlerů. Seznam uveden níže. Omlouvám se za chyby. Zavedl jsem do tabulek kontrolní číslo, aby se zredukovala možnost chyby ve výpočtu. Děkuji všem za velmi příjemnou atmosféru Svátečního turnaje a těším se na další setkání na bowlingových drahách. Seznam hráčů s nevyzvednutými cenami. Novák Radek, Orság Karel, Zářecký Vlastík, Motyka Vlastík, Vlach Zdeněk, Varhaníček Pavel, Malurková Marie. Vše nejlepší do nového roku přeje Vlaďka a Honza Jelínkovi.
TOPlist TOPlist